• Az erőszakmentes kommunikáció (EMK) és az Aikido

    Abraka-Dabra Mozgásműhely MArgit krt. 54., 4. emelet, Budapest, Hungary

    Az Erőszakmentes Kommunikáció és az Aikido tréningünkön megmutatjuk, hogyan fejezd ki magad, hogyan kommunikálj szavakkal és mozdulatokkal úgy, hogy ne bánts másokat és Te is jól kerülj ki a rázós helyzetből.

    Ft18000
  • UKEMI: Évzáró mini-edzőtábor és közösségi est

    FreeSZFE Szabolcs u. 27,, Budapest, Budapest, Hungary

    Évzáró aikido edzőtábort tartunk a FreeSZFE épületében, amelynek címe ukemi - mert aze sésre fogunk koncentrálni. Kezdés: Június 19., 17.00.

    Ft5000
  • Új helyen folytatjuk az Aikido edzéseket

    ELTE TÓK Kiss János altb. u. 40., Budapest, Budapest, Hungary

    2026. július 10-e a Zumm Aikido budapesti edzéseit már az ELTE Tanító- és Óvóképző Karán tartjuk. Új edzésrendet is vezetünk be. Mindezt azért tesszük, hogy az Aikidóhoz és a csoportunkhoz méltó, kulturált, XXI. századi körülmények között edzhessünk. Az edzések ára nem változik, viszont az edzéseket kibővítettük, hogy több és változatosabb edzésen vehess részt.